Béžová pohovka s rozkládací funkcí od Karup Design – Roots


Více prostoru v malém bytě? Zkuste multifunkční pohovku od Karup Design

Vzdáváte ve svém malém bytě představy na krásný a funkční nábytek? Designéři Karup Design tento problém vyřešili svým variabilním sofa Roots. Díky polohovatelnému rámu a ohebné matraci z ní totiž vytvoříte hned tři různé kusy nábytku:

1) V základní polože Roots slouží jako pohodlná a originální sedačka inspirovaná japonským designem a stylem.

2) V rozloženém stavu z Roots dostanete plnohodnotnou postel, která se vám bude hodit třeba pro vaše návštěvy.

3) A kdybyste se z ní chtěli dívat třeba na televizi, stačí jen sklopit zadní nožky a máte to nejluxusnější domácí kino.

Nábytek od značky Karup Design je navržen tak, aby z něj využil co nejvíce prostoru, aby se přizpůsobil vašemu stylu a aby byl kvalitní. Touto multifunkční pohovkou od Karup Design tedy získáte nejen pohodlí a funkčnost, ale také krásný design, který vašemu bydlení dodá nezaměnitelnou atmosféru.

Vyrobena s láskou k řemeslu a designu

Nábytek od značky Karup Design vzniká s láskou k řemeslu a designu. Jednoduché, dobré a praktické – to jsou klíčové prvky, které se odrážejí ve všech návrzích této inovativní značky. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty, každý kus nábytku Karup Design je vytvořen s maximální pečlivostí a zpracován do posledního detailu.

Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu. Navíc, díky výrobě v Evropě, můžete mít jistotu, že váš nábytek má kvalitní zpracování a splňuje všechny bezpečnostní a kvalitativní normy.

Multifunkční nábytek Karup Design se zhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic. Proto získáváte nábytek, který má moderní a elegantní design, ale který zároveň odkazuje na historickou a kultovní tradici.

Návod k montáži vaší nové pohovky

Návod k montáži vaší nové pohovky od Karup Design najdete na stránkách interierio.cz. A nebo se podívejte na video níže.

Zdroj: Karup Design (+ odkaz na https://www.interierio.cz/produkt/bezova-rozkladaci-pohovka-140-cm-roots-karup-design)

Béžová pohovka s rozkládací funkcí od Karup Design - Roots Příspěvek byl publikován | Rubrika: DIEN | Autor: .