Béžový porcelánový dávkovač mýdla Kela Lenora – styl a praktičnost do vaší koupelny


Zútulněte svou koupelnu

Koupelna je místem, kde rádi relaxujeme a užíváme si zaslouženou péči o naše tělo. Proto je důležité dbát na to, aby byla zařízena prakticky, ale zároveň i krásně.

Vyberte si proto doplňky, které k sobě budou krásně ladit a vytvoří tak harmonické prostředí.

Mezi praktické a zároveň dekorativní zboží patří i Béžový porcelánový dávkovač mýdla Kela Lenora.

Stylový accent do koupelny

Kela Lenora nabízí řadu porcelánových doplňků, které úplně promění vzhled vaší koupelny. Výjimkou není ani Béžový porcelánový dávkovač mýdla Kela Lenora.

Vybrat si mýdlový dávkovač v béžovém odstínu je velmi stylovou volbou. Ten vám navíc poskytne jemnou vůni a péči o vaše ruce.

Reliéfní detail pro zvýšení atraktivity

Zajímavostí tohoto porcelánového dávkovače mýdla v béžovém provedení je reliéfní detail. Jeho povrch zdobí úžasný a vkusný kalíšek.

Kombinace bílého porcelánu s béžovým odstínem a vkusným reliéfem z něj činí výborný doplněk stávajícího interiéru koupelny.

Praktická ABS pumpička

Dávkovač mýdla je opatřen ABS pumpičkou, která zajišťuje snadné dávkování mýdla. ABS plast zaručuje odolnost vůči mechanickému poškození a je zdravotně nezávadný.

Tento dávkovač mýdla tak plní nejen dekorativní funkci, ale hlavně praktickou.

Doplňte i vy svou koupelnu o krásný Béžový porcelánový dávkovač mýdla Kela Lenora, který zaručeně přidá do vašeho každodenního rituálu péče o tělo úžasný styl.

Béžový porcelánový dávkovač mýdla Kela Lenora

Nečekejte a pořiďte si Béžový porcelánový dávkovač mýdla Kela Lenora ještě dnes!

Detail reliéfního motivu na dávkovači mýdla