Bílé závěsné svítidlo s černým kabelem a detaily ve zlaté barvě: Sotto Luce Awa zaráží svou elegancí

Tradiční a klasické postupy výroby

Ve světě moderních technologií a materiálů bývají často opomíjený tradiční a klasické postupy výroby. Sotto Luce se tak rozhodlo vrátit se zpět ke krásám foukaného skla, v němž se odráží práce lidské ruky. Zároveň však vzalo celý proces jako výzvu, kterou chtělo světu ukázat, že i tradiční může být silně a nevzatě spojeno s moderním. A svítidlo AWA je vyzněním toho, že takovou kombinaci opravdu lze uskutečnit.

Prostá krása svítidla

Skleněné svítidlo AWA je přesně to, co by se dalo nazvat prostou krásou. Samo o sobě je dominantou, ale stejně tak nechává prostor i pro zbytek interiéru, aby zapůsobil svým individuálním pojetím. Nebojte se ho tak použít ve všech místnostech a nechat ho zahrát prim, či naopak s ním vytvořit harmonický hudební celek.

Sotto Luce Awa skleněné závěsné svítidlo

Závěr

Vyberte si jednoduchost s kvalitou, která vás bude těšit mnoho let. Svítidlo AWA od italské značky Sotto Luce Vám ukáže, že krása může být jednoduchá a elegantní zároveň. Nemusíte se bát, že svou jednoduchostí bude příliš dráždit zrak, naopak, použít ho můžete úplně všude. Rozhodně nebudete litovat této skvělé investice. Pokud vás zaujalo, naleznete ho na srovnavacnabytku.cz.