Černý policový regál Hoorns Breu XL: prostorné úložiště pro každou místnost


Designový regál s nevšedním rozdělením polic

Designový policový regál Breu z černého lakovaného kovu je vynikající volbou pro každý interiér. Regál disponuje mnoha policemi, které umožňují umístit na ně knihy, květiny, dekorace a další drobnosti. Prostorný úložný prostor se skvěle hodí do obývacího pokoje či pracovny, ale s úspěchem najde uplatnění v jakékoli jiné místnosti.

Vhodný pro přepažení místnosti

Díky svému nevšednímu rozdělení polic se tento regál hodí velmi dobře do různých typů interiérů. Skvěle se bude vyjímat u zdi, ale neváhejte ho použít také jako prostředek pro přepažení místnosti a jejímu vzdušnému rozdělení.

Regál Breu jako nevšední domácí knihovna

Regál Breu nabízí dostatek prostoru pro Vaše drobnosti či květiny. Avšak, díky své množství polic, je perfektním řešením také pro umístění knih a chytře zorganizované knihovny. Šířka s výškou regálu je ideální pro uložení větších knížek, ale i časopisů nebo menších dekorací.

Tipy na údržbu

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Je důležité regál neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Abyste udrželi tento regál v perfektním stavu, postačí mírně navlhčený hadřík, kterým následně jemně setřete rozptýlený prach.

Zakoupit tento regál

Přemýšlíte o zakoupení tohoto úžasného, moderního a praktického regálu?

Přejděte na tento odkaz:

Hoorns černý policový regál Breu XL 188 x 120 cm

Tento regál je nepochybně tou správnou volbou pro Váš interiér.