Designové nástěnné břidlicové hodiny AMS 9525 – elegantní doplněk vašeho interiéru v rozměru 30 cm

Atypické naturální hodiny vyrobeny z dokonale opracované přírodní břidlice ozvláštní váš obývací pokoj a také skvěle zapadnou do interiéru pracovny.

Elegantní design

Kombinace břidlice a kovu, designového zpracování a minimalistického motivu dělá z hodin elegantní kousek pro interiér vašeho domova. V originálním designu hodin je dokonce i úchyt, díky kterému se zdají vypadat, jako by visely na břidlicové desce.

Moderní technologie

Hodiny mají quartzový hodinový stroj na baterii, který zajišťuje přesný chod, a proto vám umožní vždy vědět, jaký je aktuální čas.

Precizní výroba

Prodloužená záruka na 3 roky! Nástěnné, stolní a podlahové hodiny AMS jsou spojením elegance a precizní německé kvality. Do detailu propracované hodiny AMS jsou vyráběny již více jak 100 let v německém Black Forestu. Německé hodiny AMS jsou hodiny s trvalou hodnotou.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

AMS je jednou z největších německých hodinářských společností a produkuje tisíce hodin ročně. Značka se zaměřuje na kvalitní a precizní výrobu s důrazem na detail. Proto se můžete spolehnout na to, že hodiny vydrží mnoho let a budou fungovat tak, jak mají.

Koupit nyní

Pokud máte zájem o designové nástěnné břidlicové hodiny AMS 9525, můžete si je zakoupit zde: https://www.esrom.cz/produkt/ams-9525-designove-nastenne-bridlicove-hodiny-30-cm.

Přidání hodin do vašeho interiéru

Černá břidlice a zlaté ruce s propracovaným designem vám umožní vytvořit si dokonalý interiér. Tyto hodiny se hodí do stísněných prostor, kde patří mezi hlavní designové kousky.

Závěr

Designové nástěnné břidlicové hodiny AMS 9525 jsou nejen praktickým, ale také krásným doplňkem vašeho domova. Jedná se o produkt, který zároveň kombinuje elegantní vzhled a precizní německou kvalitu do jednoho celku. Pokud hledáte něco speciálního, jste na správné adrese.