Dřevěný tv stolek WOOOD Exclusive FINCA 50 cm – tradiční krása do každého interiéru

Moderní interiér bez stylového tv stolku je jen poloviční. Proto vám přinášíme designový dřevěný TV stolek FINCA od holandského výrobce krásného nábytku WOOOD. Stolek je vyroben z masivního borovicového dřeva v matné černé barvě, což mu dodává ty nejmodernější vlastnosti.

O PRODUKTU

Prostorné 2 zásuvky s nosností až 10 kilogramů vám zajistí dostatek úložného prostoru. Elegantní systém push-to-open, stačí zatlačit na šuplíky a sami vyjedou. Určitě oceníte i tiché zaklapnutí pantů při zavírání. Výhodou tohoto systému je, že na povrchu stolku nenajdete žádné úchyty, což dodává celkovému vzhledu nábytku minimalistický efekt. Dřevo má certifikát FSC, což zaručuje jeho udržitelnost a ekologické zpracování.

Zařadíte-li tento dřevěný tv stolek FINCA do svého interiéru, určitě oceníte jeho tradiční krásu a vlastnosti, které budou fungovat i v budoucnosti.

Důležité vlastnosti:

  • Materiál: masivní borovice
  • Barva: černá
  • Balení: 1 krabice
  • Rozměry vxdxh: 40x100x40 cm

S ČÍM SLADIT

Použití elegantní černé barvy na tomto dřevěném tv stolek FINCA vám umožní snadnou kombinaci s ostatními prvky vašeho interiéru. S výjimečným nábytkem se můžete přiřadit k modernímu stylu, ale zároveň se zde skrývá kus tradičního nábytku, který se hodí do každého interiéru. Tuto sérii stolků lze doplnit i o další výrobky z kolekce FINCA a sjednotit tak celý váš obývací pokoj.

A samozřejmě, nezapomeňte doplnit tento tv stolek o váš oblíbený elektronický doplněk, ať už to bude nový televizor nebo gramofon. Využijte dostatek úložného prostoru a nechte tento dřevěný tv stolek FINCA vyniknout.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž tohoto dřevěného tv stolku FINCA je snadná a uživatelsky přívětivá. Pokud budete mít nějaké potíže, vždy se můžete obrátit na zákaznickou podporu. Péče o tento nábytek je bezproblémová, stačí jednoduše utírat nečistoty vlhkým hadříkem. Doporučujeme také použití plstěných podložek pro ochranu tvrdých podlah a prodloužení životnosti vašeho krásného nového nábytku.

Dřevěný tv stolek WOOOD Exclusive FINCA 50 cm

Nenechte si ujít unikátní příležitost přidat do svého interiéru kousek krásného nábytku od holandského výrobce WOOOD a vytvořte si nezapomenutelnou atmosféru. Navštivte https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/woood-exclusive-dreveny-tv-stolek-finca-50-cm a objed