Expedo ANGEL – vyvýšená postel s roštem zdarma! Ideální pro víkendové bydlení!


Expedo ANGEL – vyvýšená postel s roštem zdarma!

Vyvýšená postel ANGEL je ideální pro víkendové bydlení a nabízí mnoho výhod. Navíc ke koupi postele je rošt ZDARMA! Tento produkt je vyroben z masivu a je ošetřen ekologicky nezávadným lakem. Postel je nabízena v několika dekorech a šířkách, takže si každý může vybrat podle svého vkusu a potřeb.

Vyrobena je z masivu a ošetřena ekologicky nezávadným lakem

Tento produkt je vyroben z masivu a je ošetřen ekologicky nezávadným lakem, takže si můžete být jisti, že je zdravotně nezávadný. Masivní dřevěné provedení postele zajišťuje především pevnost a stabilitu. Při správné údržbě vydrží tato postel mnoho let.

K posteli je zdarma pevný laťkový rošt

Ke koupi postele Expedo ANGEL navíc získáte zdarma pevný laťkový rošt. Tento rošt zajistí optimální vzdušnost matrace a zároveň podporuje zdravý spánek. Je možné si vybrat mezi různými velikostmi a vlastnostmi roštů dle vlastních potřeb.

Vybírat můžete z více dekorů a šířek

Expedo ANGEL nabízí nejenom pevnost a stabilitu, ale také krásný design. Postel je k dispozici v několika dekorech a šířkách, takže si každý může vybrat podle svých preferencí. Vybírat lze také mezi různými materiály, jako jsou dubové nebo ořechové dřevo.

Vyvýšená postel je oblíbená u seniorů nebo osob s problémy pohybového aparátu

Vyvýšená postel je vhodná zejména pro osoby s problémy pohybového aparátu nebo pro seniory. Díky větší výšce je ulehání a vstávání velmi snadné a pomáhá to zkrátit čas potřebný k úpravě postele a rovněž snižuje riziko pádu.

Pokud hledáte kvalitní postel, která bude vyhovovat vašim potřebám a přání, zvažte nabídku od Expedo ANGEL. Navíc koupí vyvýšené postele dostanete rošt ZDARMA a můžete si být jisti, že jste investovali do kvalitního výrobku z nezávadných materiálů.

Více informací o produktu a objednání na: https://www.brega.cz/produkt/expedo-vyvysena-postel-angel-rost-zdarma-140m200cm-dub-lak

Expedo ANGEL - vyvýšená postel s roštem zdarma

Shrnutí: vyvýšená postel, vyrobeno z masivu, ekologicky nezávadný lak, pevný laťkový rošt ZDARMA. Použité materiály: masiv.