Inovativní řešení pro uložení oblečení – Prádelník 51507

Každý z nás pečlivě vybírá své oblečení a snaží se mít všechno přehledně uspořádané. Často však řešení, jak toho docílit, není zcela ideální. Prádelník 51507 ale nabízí zcela nové možnosti.

Provedení

Tato komoda zaujme především svým velice moderním designem. Je vyrobena z laminované dřevotřísky, která zajišťuje její pevnost a stabilitu. Korpus je navíc vyroben v barevném provedení dud sonoma, což dodává celému kusu nábytku moderní a elegantní vzhled.

Nicméně, zda-li prádelník chcete koupit jen kvůli vzhledu, nebo praktičnosti, jistě vás zaujme, že je především velmi praktický. Skládá se totiž ze čtyř praktických zásuvek a dvojích dvířek, za kterými naleznete dvě variabilní police. Hloubka zásuvky je 30 cm, což umožňuje uložení spousty věcí a tím pádem zajištění velkého množství úložného prostoru.

Je tak ideálním řešením pro všechny, kdo mají málo místa a potřebují praktické a prostorově úsporné úložiště.

Montáž

Jak již bylo zmíněno v popisu zboží, prádelník je dodáván v demontu. Nicméně, nenechte se tím odradit, montáž je velmi jednoduchá a může ji zvládnout každý. K dispozici jsou srozumitelné návody, jak na to, takže vám nezbývá než sestavit si ho sami a následně si užít nový, praktický a zároveň moderní kus nábytku.

Pokud vás tedy zaujal prádelník 51507 od společnosti Velký nábytek, rozhodně neváhejte a využijte příležitosti si pořídit zároveň praktický a designově povedený kus nábytku.

Závěr:

Prádelník 51507 nabízí nejenom moderní design a praktické využití místa, ale také dobrou kvalitu a jednoduchou montáž. Pokud nevíte, kde své oblečení ukládat nebo máte pocit, že málo místa, prádelník od společnosti Velký nábytek může být tou správnou volbou pro vás.

interier
pradlo