Koupelnová skříňka Naturel Country – praktické úložné řešení s rustikálním šarmem


Koupelnová skříňka Naturel Country

O produktu

Koupelnová skříňka pod umyvadlo, napojená na odtokový systém. Ideální řešení pro úložbu v koupelně. Vyznačuje se rustikálním vzhledem a praktičností. Skříňka má rozměr 90×72,5×51 cm a povrch je vyroben z masivního dřeva. Získáte tak trvanlivý a pevný kus nábytku, který bude sloužit po mnoho let.

Tato koupelnová skříňka nabízí dostatek úložného prostoru. Díky spodnímu odtoku vody můžete pohodlně odkládat různé věci dovnitř, aniž by vám bránily v otvoru umyvadla. Tento kus nábytku je určen pro koupelny v rustikálním a venkovském stylu, avšak díky jednoduchému designu bude padnout téměř do každého interiéru.

Koupelnová skříňka Naturel Country

Vlastnosti

Barva

Bílá.

Rozměry

90×72,5×51 cm.

Design

Rustikální.

Koupit koupelnovou skříňku Naturel Country

Pokud vás zaujala koupelnová skříňka Naturel Country, můžete si ji zakoupit na e-shopu Esrom.cz. Objednávku můžete vyplnit přímo na této stránce.

Koupelnová skříňka Naturel Country

Závěr

Koupelnová skříňka Naturel Country je praktickým a stylovým doplňkem do koupelny. S dostatečným úložným prostorem a rustikálním vzhledem se stane dominantním prvkem interiéru. Rozměrem 90×72,5×51 cm a vyráběná z masivního dřeva, jde o kvalitní a trvanlivý kus nábytku. Pokud hledáte praktický a funkční doplněk do vaší koupelny, koupelnovou skříňku Naturel Country určitě stojí za zvážení.