Kusový koberec Spoltex Enigma 9358 Orange – barevná osvěžení pro každý interiér

Chcete mít jedinečný interiér? Kusový koberec Enigma s abstraktním vzorem je výbornou volbou. S tímto kobercem pocítíte pravé pohodlí domova. Vyroben je z polypropylenu, který je nejlehčí ze všech textilních vláken. Má velmi dobrou pevnost a je odolný proti zašpinění a má minimální navlhavost. Materiál je příjemný na omak.

Design

Koberec Enigma má abstraktní vzor, který je barevně výrazný a zároveň moderní. Orange barva koberec dodává nápaditost každému interiéru a vyváží ho útulností a svěžestí. Pokud hledáte způsob, jak oživit svůj byt či dům, je tento kusový koberec tou správnou volbou.

Použití

Koberec Enigma je skvělou volbou do obývacího pokoje či ložnice. Jeho moderní design a barevná kombinace dodá vašemu interiéru výrazný charakter. Materiál, ze kterého je vyráběn, jej dělá velmi odolným a snadno udržovatelným. S lehkostí se dá vysávat a odstraňovat skvrny.

Koberec Enigma je dostupný na eshopu Esrom. Jedná se o kvalitní a moderní kusový koberec, který bude skvělým doplňkem do Vašeho interiéru. Cena za metr čtvereční je velmi přijatelná a nákupem neuděláte chybu.

Kusový koberec Enigma 9358 Orange

Výhody kusového koberece Enigma

  • Barevně výrazný design
  • Kvalitní a odolný materiál
  • Lehká údržba
  • Velmi dobrá pevnost
  • Minimální navlhavost

Vyberte si kusový koberec Enigma a dodáte svému interiéru svěží a moderní vzhled. S koupi na eshopu Esrom uděláte svému domovu radost.

Přejít na produkt kusového koberce Enigma na eshopu Esrom