Levé provedení rohové sedací soupravy ARMANDO Ontario 100 / ZigZag 60


Praktická sedací souprava s úložným prostorem

je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlnou sedací soupravu. Navíc disponuje praktickým úložným prostorem, který vám umožní uložit všechny vaše věci na jednom místě.

Falisty pružiny a kvalitní PUR pěna

Souprava se může pochlubit nejen praktickým úložným prostorem, ale také vysokou kvalitou materiálů. O pohodlí při sedání i spánku se postará kombinace pružin faliste a kvalitní PUR pěny.

Rozkládací sedací souprava

Rohová sedací souprava je velmi praktická díky možnosti rozkladu. Můžete ji snadno přeměnit na pohodlné lůžko pro hosty. Díky této funkci budete mít navíc jedno místo k sezení a lůžko v jednom.

Designové provedení

ARMANDO Ontario 100 / ZigZag 60 není jen praktická, ale také velmi stylová sedací souprava. Je k dispozici v levém provedení a různých moderních barvách, abyste si mohli vybrat takovou, která se nejlépe hodí k vašemu interiéru.

Víceúčelovost

Sedací souprava ZigZag 60 se neomezuje jen na rozkládací funkci. Využijete ji také jako místo k odpočinku nebo relaxaci, či dokonce jako pracovní koutek.

Odkaz na stávající produkt

Chcete si tuto moderní a praktickou rohovou sedací soupravu s levým provedením vyzkoušet v praxi? Pak klikněte na tento odkaz: ARMANDO Ontario 100 / ZigZag 60. Zde si můžete prohlédnout detaily a zakoupit si ji za skvělou cenu.

Závěr

je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlnou sedací soupravu se spoustou skrytého úložného prostoru. Navíc je prakticky rozkládací, takže můžete získat návštěvu a nikdy nebudete mít problém s ubytováním.