Moderní komoda TOKIO TK2 2D3S v bílošedém provedení

Komoda TOKIO TK2 2D3S je moderní kus nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale také nabízí spoustu úložného prostoru. Pokud hledáte doplněk do moderního interiéru, mohl by být právě TOKIO TK2 2D3S tou správnou volbou. Tento kus nábytku naleznete v bílošedém provedení, které se snadno hodí ke každému stylu.

Jaká je velikost komody TOKIO TK2 2D3S?

Komoda z kolekce TOKIO má šířku 160 cm, což z ní dělá ideální kus nábytku pro větší pokoje. Díky své velikosti nabízí dostatek úložného prostoru, který oceníte zejména v případě, že máte doma spoustu věcí, které potřebujete ukládat a chránit.

TOKIO TK2 2D3S nabízí celkem pět úložných prostorů, které se dají využít k různým účelům. Dvě velké šuplíky s měkkým zavíráním jsou ideální pro ukládání prádla nebo jiných věcí, které nechcete nechat na otevřeném prostranství. Tři skleněné police vám zase nabízejí příležitost ukázat kousky, které vám jsou důležité, ale také uspořádat knihy a další věci, na které chcete snadno dosáhnout.

Komoda TOKIO TK2 2D3S jako středobod vašeho obývacího pokoje

Komoda TOKIO TK2 2D3S je ideálním kusem nábytku pro každý moderní interiér. Díky kombinaci bílých a šedých odstínů je snadno kombinovatelná s ostatním nábytkem, ale zároveň si zachovává nádech elegance a originality.

Pořídíte-li si TOKIO TK2 2D3S, můžete ji postavit uprostřed obývacího pokoje a vytvořit tak skvělý středobod prostoru. Dle svého vkusu si ji můžete doplnit různými doplňky, jako jsou květiny, svíčky nebo bytové tekstilie. V kombinaci s moderními sedačkami a nábytkem v podobných odstínech vytvoříte zcela nový a zajímavý vzhled vašeho interiéru.

Komoda TOKIO TK2 2D3S

Pořiďte si komodu TOKIO TK2 2D3S hned teď

Pokud vás zaujala moderní komoda TOKIO TK2 2D3S v bílošedém provedení, neváhejte a pořiďte si ji hned teď. Na stránkách Atcomplet.cz ji můžete koupit za skvělou cenu a navíc s garancí kvality, která pro vás bude mít výhodu v případě jakýchkoliv problémů či vad, které by se mohly objevit.

Vyrábí se z kvalitního laminovaného dřeva a je stabilní, což jí dává velkou životnost. Navíc má nábytek ze série TOKIO spoustu variant a tak si můžete vybrat z komod, skříní, psacích stolů či poliček, podle toho, co vás nejvíce osloví a co zrovna potřebujete.

Věříme, že moderní komoda TOKIO TK2 2D3S vás zaujala tak, jako nás v redakci tohoto článku. A když si ji jednou domů přinesete, uvidíte, že to byla rozhodně ta správná volba.