Nový plastový úložný KIS C box ANIMAL -XL s motivem kraviček

Plastový úložný box je v poslední době stále oblíbenější pomocník v každé domácnosti. A není se čemu divit, vždyť dokáže efektivně uskladnit všechny možné věci od hraček až po sezónní oblečení. A s novým plastovým úložným KIS C box ANIMAL -XL s motivem kraviček se nabytá popularita rozhodně neskryje.

Tento plastový box je vyroben z kvalitního materiálu, který dokáže snést různé druhy nákladu a zároveň zaručuje dlouhou životnost. Navíc je tato verze boxu opatřena barevným motivem kraviček, který je velmi příjemný a hravý. Tento box bude skvělou volbou pro každou maminku, která hledá nejen praktické, ale i stylové řešení uskladnění hraček a dalších věcí svého potomka.

Transparentní provedení s víkem chrání obsah boxu před prachem

Box je vybaven víkem, který chrání obsah balení před prachem a zároveň zajišťuje, aby se věci během přepravy nerozházeny. Pokud do boxu vložíte sezónní oblečení, nemusíte se obávat, že se během času stanou nečistotami, jako jsou prachové částice, které by mohly poškodit vaše oblečení.

Další výhodou tohoto boxu je jeho transparentní provedení, díky kterému vždy snadno zjistíte, co se ukrývá uvnitř, aniž byste museli box vykládat. Navíc vám to umožní snadno najít hračky, které vaše děti právě potřebují, aniž byste museli prohledávat celý obsah boxu.

Tento box je opatřen kolečky, což usnadní jeho přesouvání a uskladňování na různých místech domova. Jeho rozměry jsou 55x39x31 cm (ŠxHxV) a objem boxu je 50l. Díky těmto velikostem najde tento plastový box své využití v různých místnostech jako jsou dětské pokoje, ložnice, sklepy atd.

Technické údaje:

Rozměr výrobku: 55x39x31 cm (ŠxHxV)

Materiál: plast

Barva: transparentní + barevný potisk

Hmotnost: 1,26 kg

Objem: 50L

V balení najdete jednu krabici KIS C box ANIMAL -XL s kravičkami a to vše k získání https://www.interierio.cz/produkt/plastovy-ulozny-kis-c-box-animal-xl-kravicky

Plastový box s veselým motivem - kraviček

Tento krásný box je skvělým pomocníkem pro každou rodinu s dětmi, protože s jeho pomocí dokážete skvěle organizovat hračky a další věci a zároveň udělat z pokoje dětský a radostný prostor. Vyberte si tedy plastový úložný KIS C box ANIMAL -XL s motivem kraviček a udělejte radost svým dětem!