Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 190×90 cm – kvalitní smaltovaná ocel, levá i pravá verze (266510113001)


Perfektní design pro váš koupelnový prostor

Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 190×90 cm je právem jednou z nejžádanějších van na trhu. Její velké rozměry, kvalitní provedení a estetický design jí dávají jedinečný vzhled, který charakterizuje celou koupelnu. Protože je vyrobena ze smaltované oceli, nadchne svým trvanlivým, hladkým a lesklým povrchem.

Zároveň levá i pravá verze (266510113001) garantuje její snadné instalování, a to bez ohledu na umístění koupelny.

Perfektní vnitřní prostor s Perl-Effekt povrchovou úpravou

Vnitřní prostor vany zajišťuje dokonalou kombinaci rozměrů a tvarů, takže se v ní budete cítit pohodlně a v těle se zejména po náročném dni skvěle odpočinete.

Dále vanu doplňuje speciální Perl-Effekt povrchová úprava, která umožňuje, aby se voda snadno sklouzla pryč z povrchu. Takto se s ní odnášejí veškeré nečistoty i vápenaté částice, díky čemuž ji lze snadno udržovat v čistotě.

Moderní design navíc se zdůrazněním bezdetailovosti

Design obdélníkové vany Kaldewei Puro Duo 190×90 cm keramika dokázala inspirovat založení elegantní a zároveň moderní sprchy do vybavené moderní koupelny. Díky svým čistým liniím se dokáže v koupelně hodnotně zaujmout a dát celému prostoru nezaměnitelný dotyk.

Balení vany bez madla, nožiček a podhlavníku

Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 190×90 cm je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku. Nejedná se však o žádný problém, a naopak lze si tyto prvky dokoupit, tak jak se případně vyžaduje. Samotná vana tedy dokáže uspokojit jakýkoliv potencionální zákazník, který se rozhodne pro její zakoupení.

Jestliže Vás zaujala tato obdélníková vana, neváhejte kliknout na následující odkaz a objednejte si ji ještě dnes a to za bezkonkurenční cenu:

Obdélníková vana Kaldewei Puro Duo 190×90 cm – levá i pravá verze (266510113001)!