Obývací stěna POLY 1 v bílém lesku – elegantní doplněk vašeho interiéru

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj, Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Technické specifikace

Tloušťka MDF desky je 16 mm

Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše

Obývací stěna POLY 1 v bílém lesku

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Obývací stěna POLY 1 v bílém lesku nabízí elegantní a moderní design, který je ideální pro každý obývací pokoj. Systém otevírání skříněk je variabilní, takže si můžete nastavit panty a písty svisle nebo vodorovně na základě vašich potřeb. Tento kus nábytku je vyroben z 16mm MDF desky a čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou v balení, ale hmoždinky, šrouby a závěsná lišta nejsou v ceně kvůli rozdílným typům zdí. Do tohoto nábytku není zahrnuto osvětlení, ale lze jej dokoupit v příplatkovém parametru na této stránce.

Vyrobce obývací stěny, u nás je k nalezení na www.atcomplet.cz, patrí mezi největší a nejdůvěryhodnější evropské výrobce. Tento produkt je vyroben s velkou péčí o detaily, a tak se vám bude vybírání a montáž tohoto nábytku velice snadné a přehledné. Zkrátka si budete moct užít nádhernou a elegantní obývací stěnu, která si zachová svou kvalitu a stylový vzhled po mnoho let a bude vděčně doplňovat váš interiér.