Oranžová rozkládací rohová manšestrová pohovka Kooko Home Jazz – prosklení vašeho interiéru! (s důrazem na pravý roh)


Oranžová rozkládací rohová manšestrová pohovka Kooko Home Jazz – prosklení vašeho interiéru!

Pohodlná a praktická pohovka na vašem rohu

Tato rozkládací pohovka s úložným prostorem Kooko Home Jazz potěší nejen svou praktičností, ale i klasickým nadčasovým tvarem, který je decentně doplněn 2 dekoračními polštářky o rozměrech 45 x 45 cm. Oranžová barva pohovky je neokoukanou volbou a vašemu interiéru přinese potřebné svěžest a originalitu. Pokud preferujete kousek nábytku, který bude skvěle zapadat do vašeho rohu a zároveň poslouží jako pohodlná točna při sledování filmů, Kooko Home Jazz je pro vás ta pravá volba.

Její potah tvoří matná strukturovaná manšestrová látka s úzkými 3 mm pruhy, což ji činí nejen velmi odolnou, ale také příjemnou na dotek. Ve srovnání s klasickým rozměrem proužků v manšestráckých potazích, které bývají většinou širší, je Kooko Home Jazz naprosto elegantní volbou pro váš modernější interiér. Navíc, tkanina byla certifikována standardy Oeko-Tex Standard 100, které zajišťují, že tkanina byla vyrobena bez škodlivých chemikálií a je tedy bezpečná pro lidské použití.

Kooko Home Jazz pravý roh je ideální volbou, pokud máte v obývacím pokoji omezený prostor a chcete ho efektivně využít. Pohovka je také velice praktická, protože má úložný prostor, kde si můžete uschovat deky, polštáře nebo jiné předměty, které nechcete mít na očích. Pohovka může být jednoduše rozložena na pohodlné lůžko o rozměrech 130 x 200 cm, což ji činí vhodnou i jako hostinskou postel.

Rozměry úložného boxu: 120 x 65 x 15 cm. Samozřejmě, že není nutné používat úložný prostor pouze pro věci, které užíváte méně často, také se vám tam vejde spousta potřebných věcí pro každodenní život, které se vám navíc budou nabízet rychle a snadno.

Šířka lenošky: 70/85 cm. To znamená, že můžete mít po ruce nejenom samotnou pohovku, ale i prostor pro vaši oblíbenou knihu, či nápoj, když si chcete odpočinout od každodenních povinností.

Pohovka se skvělým designem

Oranžová rozkládací rohová manšestrová pohovka Kooko Home Jazz je ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojení praktičnosti a kvalitního designu. Unikátní pruhovaný potah ozvláštní váš domov, poskytne vám mnoho možností, jak si užít pořádný relax nebo pohodlné spaní.

Závěr

Vyberte si tedy nábytek, který se bude dobře hodit do vašeho životního stylu a bude splňovat vaše požadavky. Rozkládací pohovka Kooko Home Jazz pravý roh vám nabízí kvalitu, pohodlí, praktičnost a především zajímavý design. Vyberte si ji pro svůj obývací pokoj a posaďte se na ni s někým blízkým k posezení, ke snění, ke spánku.