Oslnivě svěží: Vonná svíčka Privé Home Lemon Verbena s dobou hoření 35 h

Vtiskněte svému domovu osobitou vůni se svíčkami od značky Privé Home, která při jejich výrobě pečlivě dbá na každý detail. Nejen, že se skládají výhradně z kombinace 100% čistého přírodního sojového vosku a bavlněného knotu, zároveň je každý kus odlit ručně pro zajištění rovnoměrného hoření. Ambientní francouzské vůně se pak postarají o dlouhotrvající provonění vašeho interiéru.

Popis produktu

Privé Home Lemon Verbena svíčka je neodolatelná kombinace citrusové svěžesti and trochou romantiky. Tento kus se skládá z 100% čistého přírodního sojového vosku a bavlněného knotu, a je tedy naprosto bezpečný pro vaše zdraví a pro životní prostředí.

Tato svíčka vyniká mimo jiné také výjimečnou dobou hoření. Při plném zapálení totiž vydrží až 35 hodin, což je pro svíčky této velikosti extrémní hodnota. Proto si můžete svíčku skvěle vychutnat nejen během běžných pracovních dnů, ale také při speciálních příležitostech a romantických večerech.

Klíčovým prvkem svíček Privé Home je také skvělá rozložitelnost vůně. Díky tomu, že je přírodní sojový vosk schopný lépe rozptylovat vůni, máte jistotu, že se svíčkou bude vaše domácnost provoněna stejně intenzivně a výrazně v prvních oddechových vlnách, jako i v samotném závěru hoření.

Vůně Lemon Verbena

Všechny svíčky Privé Home mají vůni tímhle způsobem rozloženou, takže se jednotlivé složky postupně uvolňují a důkladně do sebe promíchají. Když tedy budete hoření Lemon Verbena svíčky vnímat, můžete se nejprve těšit na svěží citrusovou notu, která je perfektní pro zbavení se stresu a únavy, které běžné pracovní dny přináší.

Další složkou této vůně jsou bylinky – tedy listy Citronelly a Verbena, které dodají svíčce verdantní a trochu romantický nádech. Celkově se tak vůně Lemon Verbena skvěle hodí do moderního minimalistického prostředí, ale i do romantických ložnic a pohodlných obývacích pokojů.

Privé Home svíčka

Privé Home svíčka

Jak svíčku používat

Před každým použitím svíčku ořízněte knot na délku zhruba 0,5 cm. Díky tomu se svíčka bude hořet rovnoměrně a bez kouření či skály. Také se ujistěte, že svíčka stojí na pevném a rovnoměrném povrchu a že ji zbytečně nepřemísťujete – to totiž může způsobit rozlití roztaveného vosku.

A v neposlední řadě, nenechávejte svíčku bez dozoru, zejména v blízkosti hořlavých materiálů nebo v blízkosti domácích mazlíčků. Pokud budete s těmito radami pečlivě a odpovědně zacházet, máte jistotu, že si svou vůni s Lemon Verbena svíčkou užijete dlouho a bezpečně.

Privé Home svíčka Lemon Verbena

Privé Home svíčka