Rohová sedací souprava ANTON v pravém provedení Berlin 03/Soft 66


Rohová sedací souprava ANTON

Rohová sedací souprava ANTON je vyrobena z kvalitních materiálů, kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a LTD, výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Tento materiál výborně drží tvar a souprava vypadá velmi elegantně. Provedení Berlin 03/Soft 66 se hodí do moderních interiérů.

Designově vyspělá sedací souprava

Rohová sedací souprava ANTON má netradiční design a svůj styl má zachován do nejmenšího detailu. Kromě vzhledu je to také velmi pohodlná sedací souprava se zónou pro odpočinek, na níž si můžete rozložit nohy a odpočinout si tváří v tvář oblíbenému filmu. Souprava má také velké sedáky, takže se na ni pohodlně usadí i větší skupina lidí.

Rozměry a barvy

Rohová sedací souprava ANTON je k dispozici v několika variantách barev a rozměrů. Můžete si tak vybrat tu nejlepší pro váš obývací pokoj. Souprava je pro větší interiéry a má rozměry 292 x 197 x 78 cm. Hloubka sedací plochy je 64 cm a výška sedaku je 42 cm.

Skvělá kvalita za skvělou cenu

Rohová sedací souprava ANTON je vyrobena z nejlepších materiálů a má skvělou kvalitu za skvělou cenu. Kromě toho, že vypadá velmi elegantně, tak je také velmi pohodlná a drží tvar. Pokud hledáte moderní a kvalitní sedací soupravu, tak je toto ideální volba pro vás.

Detail rohové sedací soupravy ANTON

Pro více informací navštivte stránku produktu na našem webu. Tuto sedací soupravu si můžete také přijít prohlédnou a osahat do naší prodejny. Těšíme se na vaši návštěvu.