Sada 6 hnědých utěrek Tiseco Home Studio Cristal – ideální pro každodenní použití


Znáte ten pocit, když chcete utřít nádobí a zjistíte, že vaše utěrka vůbec nesaje?

Toho se nemusíte bát, když vyberete bavlněnou utěrku od značky Tiseco Home Studio. Pořiďte si rovnou celou sadu a vždycky budete mít nějakou čistou po ruce.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci.

Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Sada 6 hnědých utěrek Tiseco Home Studio Cristal

Tiseco Home Studio je společnost, kterou si oblíbíte pro její vynikající výrobky do domácnosti. Sada 6 hnědých bavlněných utěrek Tiseco Home Studio Cristal je ideální pro každodenní použití. Materiál, ze kterého jsou utěrky vyrobeny, je nejen velmi kvalitní, ale také trvanlivý a snadno udržovatelný. Utěrky mají perfektní absorpční schopnosti, takže na nich můžete vysušit nejen nádobí, ale i ruce či kávovar.

Všechny utěrky jsou ve velikosti 50 x 70 cm, takže jsou dostatečně velké a v podstatě univerzální. Výroba utěrek dodržuje nejnovější trendy v oblasti zpracování bavlny, což zaručuje, že utěrky jsou nejen kvalitní, ale mají i moderní design. Utěrky nepotřebují žehlení a snadno se pere v pračce. Jejich kvalita zůstává zachována i při častém používání.

Pořiďte si sada 6 hnědých bavlněných utěrek Tiseco Home Studio Cristal a už nikdy nebudete mít nečisté utěrky.