Šatní skříň Rita W2 s panoramatickým zrcadlem – bílá krása s úložným prostorem

Šatní skříň Rita W2 se zrcadlem je elegantní a prostorná skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše šaty, kalhoty, košile a další oblečení. S jejím nadčasovým designem a prakticky řešeným vnitřním uspořádáním, je tato šatní skříň ideální volbou pro každý moderní interiér.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Šatní skříň Rita W2 se zrcadlem nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše oblečení. Uvnitř najdete vysouvací police, zásuvky, ramenníky a věšáky, které zajistí, že vaše šaty a kalhoty budou vždy uspořádané a připravené na nošení. Skříň má také praktické zrcadlo, které vám umožní kontrolovat svůj outfit před tím, než vyjdete ven.

Nadčasové barvy a jednoduché linie

Šatní skříň Rita W2 se zrcadlem disponuje nadčasovým designem a jednoduchými liniemi, které vám umožní snadno ji začlenit do každého interiéru. Navíc můžete vybírat z několika barevných variant, včetně bílé, šedé, béžové nebo hnědé.

Prohlédněte si šatní skříň Rita W2 se zrcadlem na esrom.cz a vyberte si tu pravou barvu pro váš interiér.

Korpus a povrchová úprava

Šatní skříň Rita W2 se zrcadlem je vyrobena z 16 mm silné laminované desky, která zajišťuje její pevnost a odolnost. Čelní strana skříně je vyrobena z MDF desky tloušťky 18 mm s viditelným frézováním, což jí dodává elegantní vzhled. Madla jsou ve zlaté barvě, což skříni dodává luxusní vzhled.

Šatní skříň Rita W2 se zrcadlem je vybavena posuvným systémem BIMAK, který zajišťuje, že se skříň snadno otevírá i zavírá. Povrchová úprava hrany je odolná proti poškození a je chráněna 0,5 mm silnou PVC dýhou, která zajišťuje, že skříň bude dlouho vypadat jako nová.

Parametry

Šířka: 180 cm

Výška: 200 cm

Hloubka: 62 cm

Šatní skříň Rita W2 se zrcadlem

Nábytek je dodáván v demontu, ale díky jednoduchému sestavení, si můžete být jisti, že skříň bude dokonale vyrobená a připravená na použití. Prohlédněte si šatní skříň Rita W2 se zrcadlem na esrom.cz a přidejte do svého interiéru bílou krásu s úložným prostorem.

Koupit šatní skříň Rita W2 se zrcadlem nyní na esrom.cz