Šedá rozkládací pohovka Innovation Splitback Frej v designu Mixed Dance Grey


Moderní a elegantní šedá rozkládací pohovka

Nábytkářská značka Innovation přichází s novým kouskem, který dokáže z vašeho obývacího pokoje udělat moderní a elegantní prostor. je nejen vizuálně krásná, ale také nabízí potěšení při fyzickém odpočinku.

Pohovka a lůžko v jednom

Jedním z největších benefitů této rozkládací pohovky je její praktičnost. Během pár vteřin ji totiž můžete proměnit v lůžko na příležitostné spaní nebo ještě větší lenošení. To vše bez nutnosti vykládání polštářů nebo složitého sestavování částí, stačí jen pohovku rozložit a máte hotovo.

Šedá rozkládací pohovka
Rozkládací pohovka v praxi

Dánský design s tradicí

Tvůrcem této šedé rozkládací pohovky je dánská značka Innovation, kterou založil otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Otec Per Frej spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design. Syn Oliver pokračuje v rodinné tradici a zavedenou značku Innovation dále rozvíjí.

Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Designový interiér
Interiér s designovou pohovkou

Záruka kvality

Na tuto šedou rozkládací pohovku se vztahuje 5 let záruky, což je jasný signál, že se jedná o vysoce kvalitní produkt. Navíc díky jednoduchosti a praktičnosti je tato pohovka ideální volbou nejen do bytu, ale i menších zasedacích koutů a kanceláří.

Nechejte se nalákat na moderní design a praktickou funkcionalitu šedé rozkládací pohovky Innovation Splitback Frej v designu Mixed Dance Grey.

Elegantní byt
Elegantní byt s designovým nábytkem

Na odkaz ke koupi této pohovky klikněte zde:

https://www.brega.cz/produkt/seda-rozkladaci-pohovka-innovation-splitback-frej-mixed-dance-grey