Stínící boční markýza béžové barvy – rozměr 160 x 350 cm

Roztahovací boční markýza, tmavě šedá s gramáží látky 280g/m² poskytne ochranu před větrem sluncem i zvědavými pohledy.

Pokud patříte k těm, kdo si užívají letní dny na své terase nebo balkóně, určitě víte, jak důležité je mít k dispozici kvalitní ochranu před sluncem, větrem a nechtěnými pohledy sousedů. Jedním z řešení mohou být právě boční markýzy. A pokud hledáte takovou, která bude vkusná a zároveň praktická, máme pro vás tip – boční markýza béžové barvy od Kupsinabytek.cz.

Béžová barva ladí s každým stylem zahrady či terasy

Béžová barva je stálicí, která se hodí téměř ke všemu. Její neutrálnost zaručuje, že budete mít markýzu ladící s každým stylem zahrady nebo terasy, ať už preferujete moderní minimalismus, romantický venkovský styl nebo rustikální atmosféru. Pořídit si markýzu právě v této barvě je tak vždycky bezpečnou volbou.

Boční markýza béžové barvy od Kupsinabytek.cz má výšku 160 cm a délku 350 cm. Díky tomuto rozměru dokáže účinně zakrýt celou část terasy či balkónu a poskytne tak dostatek soukromí a zabezpečí stín pro relaxaci a odpočinek. Navíc díky praktické roztahovací konstrukci se snadno rozvinuje a zasouvá a vy můžete tak markýzu používat pouze v momentech, kdy ji potřebujete.

Boční markýza od Kupsinabytek.cz má také vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Je vyrobena z kvalitního polyesteru s gramáží látky 280g/m². Díky tomu vám bude sloužit mnoho let a vy můžete klidně relaxovat na své terase i v mokru. Navíc její obvod je opatřen praktickým zipem, který zaručuje rychlé a snadné nasazení a sundání markýzy kdykoliv budete potřebovat.

Investice do pohodlí a soukromí

Roztahovací boční markýza je určitě investicí, která se vám vrátí v podobě pohodlí a soukromí na vaší terase nebo balkónu. Navíc její vkusný a jednoduchý design zaručuje, že nijak nevyráží z kontextu s vaším exteriérem nebo interiérem.

Tak neváhejte a zkuste to i vy. S boční markýzou béžové barvy od Kupsinabytek.cz si užijete krásné slunečné dny na terase či balkónu a ani nebudete vědět, jak rychle uběhly.

Markýza na terase

Pohodlí, soukromí i ochranu před sluncem a větrem poskytne boční markýza béžové barvy

Investujte, a užijete si bezpečně slunečné dny na vaší terase nebo balkónu.