Stylizovaná komoda Hanah Home Piffa 100 cm v kombinaci bílé a hnědé barvy

Tato nádherná komoda rozzáří váš obývací pokoj za všech okolností a rozzáří rovněž vaše dny. Díky úložné kapacitě a elegantnímu designu zjemní prostor a atmosféru vašeho pokoje. Je vyrobena z dřevotřísky potažené melaminem 18 mm.

Rozměry:

  • Šířka: 100 cm
  • Výška: 82 cm
  • Hloubka: 35 cm

Komoda Hanah Home Piffa 100 cm – dokonalý doplněk do Vašeho interiéru

Tato komoda vás ohromí svou štíhlou siluetou a moderním designem v kombinaci bílé a hnědé barvy. Je to dokonalý doplněk do Vašeho obývacího pokoje, pokojíku nebo ložnice. Víte, kam to bude nejlépe zapadat? Pokud ne, nevadí. Klikněte zde a prohlédněte si podrobnější informace o této stylové komodě.

Vysoce kvalitní materiály

Tato komoda je vyrobena z vysokokvalitní dřevotřísky potažené melaminem 18 mm. Tento materiál zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti poškrábání a dalším vlivům. Díky tomuto provedení si budete moci užívat nádherný design této komody po mnoho let.

Úložný prostor

Tento nábytek nabízí svým majitelům plenty úložného prostoru. V horní části se skrývají dvě vysouvací zásuvky, které můžete využít pro drobnosti, jako jsou třeba klíče nebo notýsky. Pod nimi se pak nachází otvor se dvěma policemi, který můžete využít pro větší věci, třeba knihy, časopisy nebo dekorace.

Zapadne do každého interiéru

Díky svému modernímu designu a kombinaci bílé a hnědé barvy se tato komoda snadno zapadne do každého interiéru. Můžete ji umístit kamkoliv, kde potřebujete ukládat své věci a zároveň dodat prostoru elegantní vzhled.

Interiér

Závěr

Krásná komoda Hanah Home Piffa 100 cm s úložným prostorem a moderním designem je ideálním doplňkem do každého interiéru. Je vyrobená z vysokokvalitních materiálů, takže si můžete být jisti, že bude sloužit po mnoho let. Pokud hledáte nábytek, který vám zlepší život, neváhejte a pořiďte si tuto stylovou komodu pro svůj domov ještě dnes!