Tempo Kondela představuje novou vitrínu 2D2W LINDY v bílém lesku

Tempo Kondela, které se již dlouhodobě specializuje na prodej nábytku vysoké kvality, představilo novou vitrínu z řady LINDY. Tato kombinovaná vitrína je v elegantním provedení v bílém lesku a nabízí moderní design, který skvěle zapadne do každého interiéru.

Kombinace dvířek a skleněných prvků

Vitrína obsahuje dvířka, která jsou kombinována se sklem. Za nimi je úložný prostor rozdělen jednou skleněnou a jednou DTD policí. Tato kombinace vám umožní skladovat a vystavit různé předměty, které si přejete ukázat.

Pokud hledáte vitrínu, která dokáže skvěle vyniknout vaši sbírku a zároveň být praktická na každodenní použití, je kombinovaná vitrína LINDY tou správnou volbou.

Kvalitní materiály, vysoká odolnost

Spodní část vitríny je vyrobena z kvalitního MDF, což zajišťuje vysokou odolnost a pevnost. Dvířka jsou bez úchytek a jsou navržena tak, abyste je otevřeli pouze lehkým potažením.

Zajímavým prvkem vitríny jsou ABS hrany, které chrání nábytek před poškozením a také dodávají vitríně moderní vzhled.

Rozměry vitríny LINDY

Pro ty z vás, kteří hledají vitrínu o konkrétních rozměrech, jsou rozměry této vitríny následující: 98×41,5×156,5 cm. Dvířka jsou vyrobeny z MDF a skleněných prvků, tloušťka materiálu je 1,6 cm.

Pokud vás zaujala nabídka vitrín z řady LINDY, navštivte internetový obchod Maliboo.cz a objednejte si svou vysněnou kombinovanou vitrínu LINDY v bílém lesku z pohodlí vašeho domova.

Tempo Kondela představuje novou vitrínu 2D2W LINDY v bílém lesku

Krása a praktičnost – to je kombinovaná vitrína LINDY v bílém lesku.

Nebuďte však omezeni pouze na tuto vitrínu. Vyberte si i další produkty z nábytkové řady LINDY a vytvořte si tak dokonalý interiér, který bude vyzařovat eleganci a luxus.