Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l – perfektní pomocník při vaření

Vaření je umění a pro dokonalý výsledek není nic důležitějšího než kvalitní nádobí. Pokud hledáte hrnec, který by byl praktický, funkční, krásný a kvalitní zároveň, určitě vás zaujme Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l.

Tento luxusní hrnec je vhodný pro profesionální i domácí použití a vyroben je z prvotřídní nerezavějící oceli. Díky tomu je velmi odolný, odolává namáhání i vysokým teplotám a hlavně nekazí chuť jídla.

Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l

Perfektní pro všechny typy sporáků

Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l je ideální pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické i indukční. Díky tomu se můžete těšit na perfektní výsledek bez ohledu na to, na jakém sporáku vaříte.

Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l na sporáku

Výhodou sklonerezové poklice

Hrnec Tescoma VISION má sklonerezovou poklici, což je velmi praktické řešení. Můžete ji jednoduše položit na okraj hrnce, aniž by vám překážela. Navíc se poklice nemusí před vybráním hrnce odkládat na linku, což znamená méně nepořádku v kuchyni.

Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l s otevřenou poklicí

Sendvičové dno pro dokonalý výsledek

Aby bylo vaše jídlo dokonale uvařené a nepřipálilo se na dno hrnce, má Tescoma VISION hrnec masivní sendvičové dno. Sendvičové dno je skládá z několika vrstev, čímž se dosahuje lepší rozložení tepla a úspěšné eliminaci teplotních ztrát.

Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l - pohled na dno

Pohodlné nerezové úchyty

Pro vaše pohodlí a bezpečnost jsou na Tescoma VISION hrnci nerezové úchyty, nekloužou, snadno se drží a nepálí. To umožňuje snadnou a rychlou manipulaci s hrncem bez rizika popálení.

Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l - úchyty

Hrnec si můžete snadno umýt v myčce na nádobí, což je další výhoda, kterou oceníte. A na závěr ještě jedna dobrá zpráva – na Tescoma VISION hrnec s poklicí 7 l dostanete 10 let záruku!

Nečekejte a pořiďte si tento skvělý pomocník do své kuchyně ještě dnes. Můžete si ho zakoupit přímo na stránkách www.kupsinabytek.cz.