Test: Oboustranná matrace Moonia Naturcare Aloe Vera – jak si vedla velikost 180 x 200 cm?

Jedna z nejdůležitějších součástí v dnešním uspěchaném světě je spánek. Proto je důležité, aby byl kvalitní a pohodlný. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je zvolit si dobrou matraci. 

Proto jsme pro vás vyzkoušeli oboustrannou matraci Moonia Naturcare Aloe Vera o rozměru 180 x 200 cm a tuto matraci jsme podrobně testovali naším týmem odborníků. 

Matrace Naturcare Aloe Vera

Matrace Naturcare Aloe Vera se skládá z vrstvy materiálu Viscosoft, který zajišťuje obláčkový efekt a klidný a pohodlný odpočinek.

Každá vrstva matrace Naturcare Aloe Vera je navržena samostatně a snižuje svalové a nervové napětí a podporuje dostatečný krevní oběh. Má speciální výplň z mikrokapslí aloe vera, které působí na PH vaší pokožky, odstraňuje odumřelé buňky a regeneruje. 

Kromě toho působí proti nepříjemným pachům.

Prodyšná a vysoce přizpůsobivá strečová tkanina usnadňuje proudění tělesného tepla a poskytuje tak maximální pohodlí. Skládá se z vláken Biotherm a z tkaniny Stretch, které se klasifikují jako hypervodivé materiály schopné odvádět velké dávky tepelného toku a dosáhnout odpočinku bez akumulace teploty.

Tato matrace je vybavena technologií Duo-System, která zajišťuje dvě nezávislé tuhosti matrace.

Technické specifikace:

  • Tloušťka: +/- 21 cm 
  • Viscosoft: 2 cm 

Matrace je 100% prodyšná a má ochrana proti vlhkosti.

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Matrace zajišťuje termoregulaci a optimální prodyšnost a je nedeformovatelná, ergonomická a nezadržuje vlhkost.

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Nechte se tedy přesvědčit kvalitou této matrace Moonia Naturcare Aloe Vera a objednejte si ji na Interierio.cz.