Upravte si domov – nový ALBULA box 50L pro efektivní třídění odpadu


Upravte si domov s novým ALBULA boxem 50L pro efektivní třídění odpadu

Už jste někdy přemýšleli, kolik odpadu každý den vytváříte? A co s ním pak děláte? Pokud chcete přispět k ochraně přírody a udržení čistoty okolí, je důležité správně třídit odpad. S novým ALBULA boxem 50L to bude snadné nejen pro vás, ale i pro celou vaši rodinu.

Recyklovaný plast pro šetrnost k přírodě

ALBULA box je vyroben z recyklovaného plastu, což znamená, že se do výroby použila už jednou použitá plastová hmota. Díky tomu se minimalizuje množství odpadu, který by jinak končil na skládce.

Objem boxu je 50 litrů, což je ideální pro třídění různých druhů odpadu. Můžete do něj ukládat papír, plasty, sklo nebo bioodpad. Díky kvalitnímu provedení od švýcarské značky Rotho můžete být jisti, že box vám vydrží i při častém používání.

Víko s madlem pro snadnou manipulaci

ALBULA box má výhodu v tom, že má dvířka na víku a madlo pro snadné přenášení. Tak se snadno dostanete dovnitř a můžete ho snadno přenášet tam, kde ho zrovna potřebujete, třeba na balkón nebo do garáže.

Univerzální a modulární využití umožňuje při třídění odpadu snadno srovnávat jednotlivé boxy na sebe a snadno je skladovat i v menších prostorech. Víko lze také otevřít, i když jsou boxy naskládané na sobě.

Moderní design pro váš moderní domov

ALBULA box má moderní design, který bude skvěle ladit s vámi interiérem. Můžete jej umístit do kuchyně, na balkón nebo do garáže a bude se vám skvěle hodit nejen jako systém na třídění odpadu, ale také jako úložný box pro menší předměty.

Díky rozměrům 40 x 35,5 x 34 cm (d x š x v) se vejde do většiny prostor a hmotnost pouhých 1,3 kg z něj dělá lehkou manipulovatelnou krabici.

ALBULA box se dodává v zelené barvě a je součástí balení je systém na třídění odpadu, který vám pomůže správně třídit odpad a ke všemu se jedná o šetrné řešení pro naši planetu.

Upravte si svůj domov a přispějte k ochraně přírody s novým ALBULA boxem. Objednat si ho můžete na www.codina.cz.