Zkrášlete svoje kremrole s Orion trubičkami – balení obsahuje 10 kusů


Zkrášlete svoje kremrole s Orion trubičkami

Vyzkoušeli jste už někdy domácí kremrole? Pokud ano, určitě víte, jak chutné je toto sladké mlsání. A jestli ještě ne, můžete se těšit na zážitek, který vám bude dělat radost. Pokud ale chcete skutečně excelentní výsledek, může vám v tom pomoci náš tip na zajímavý produkt, a to Orion trubičky na kremrole.

Kónický tvar pro snadné snímání

Trubičky na kremrole mají speciální kónický tvar, který umožňuje snadné snímání upečených trubiček, čímž se minimalizuje riziko poškození křehkého těsta. Díky tomu budete moci snadno a bez námahy připravit dokonale tvarované kremrole.

10 kusů v balení

V každém balení naleznete celkem deset trubiček na kremrole, což vám zajistí dostatečný počet pro větší pečení a zároveň vám umožní provést zkoušku s menším množstvím těsta. Rozměry trubiček jsou 1,9 x 2,3 cm a délka je 11,3 cm. Materiálem, ze kterého jsou trubičky vyrobeny, je pocínovaný kov, který je odolný a zároveň lehký.

Krok za krokem k dokonalým kremrolím

  1. Připravte si těsto podle receptu
  2. Vyválejte těsto na plát tloušťky 3-5 mm
  3. Střihněte těsto na proužky široké asi 2-3 cm
  4. Obalte proužky těsta kolem trubiček na kremrole
  5. Pečte podle receptu
  6. Snímejte trubičky a plňte kremem nebo naplňte ovocem
  7. Dokončete tím nejlepší kousek – ochutnejte!

Pokud chcete svým kremrolím dodat dokonalý tvar, vyzkoušejte trubičky na kremrole od Orionu. Budete překvapeni, jak snadné a pohodlné bude jejich použití a jak dokonalým výsledkem budou vaše kremrole pyšnit se na vánočním stole! Objednejte si balení s 10 kusy trubiček ještě dnes na webu Brega.cz a užijte si sladké radosti bez námahy.

Pohoštění na stolu

Tento produkt je vhodný nejen pro pekaře a zájemce o domácí pečení, ale také pro každého, kdo miluje sladkosti a rád si je dopřeje. Pokud chcete udělat radost své rodině nebo přátelům, připravte jim výborné kremrole a využijte přitom Orion trubičky na kremrole.